משרדי- אילנה רף שירותי משרד

04-6308050 , 054-7744146

 • משרדי - נעים להכיר


  אילנה רף שירותי משרד

  שלום לכם!

  לאחר שנים רבות בהן עבדתי כמנהלת אדמיניסטרטיבית בעסקים שונים ובמגוון תחומי עיסוק, החלטתי לקחת את כל הידע שצברתי ולתעל אותו לעסק עצמאי שבו אוכל לתת מענה לבעלי עסקים שונים ולהעניק מניסיוני.

  למדתי משחק ותיאטרון בבית צבי ועסקתי בתחום יותר מעשר שנים.

  עסקתי בשיווק ומכירות, בניהול צוותים, בקידום עסקים, ביצירת קשרים חדשים ופתיחת ערוצי שיווק. הידוק קשרי לקוחות וגיוס לקוחות חדשים. מתחום הבמה הבאתי את נסיוני בארגון, הפקה, יחסי ציבור 

   

  אנחנו הפתרון במידה ונדרש לעסק שלכם שרותי משרד ואדמיניסטרציה אבל אינכם רוצים להעסיק מזכירה על בסיס קבוע, או שאולי אין לכם מקום בעסק למזכירה

  כמו כן אם אתם מעוניינים בהרצאה, סדנא או מופע מעניין לאירוע הבא שלכם פנו אלינו, במאגר שלנו פעילויות תרבות  מעניינות.

   

  שרותי המשרד המוצעים:

  * תאומי פגישות, ניהול יומן.

  * שיווק , פניה ללקוחות עבר וחדשים.

  * הכנת מאגר לקוחות, ולקוחות פוטנציאליים.

  * עבודה על תוכנות של הלקוח כמו CRM והנהלת חשבונות

  * מענה טלפוני כשאתם מחוץ לעסק, עסוקים או בחופשה.

  * הכנה להנה"ח, הכנסת הוצאות והכנסות לתוכנות ניהול חשבונות.

  * גביית תשלומים, ביצוע תשלומים.

  * הפקת הצעות מחיר, חשבוניות, קבלות

  * שליחת מיילים, שליחת sms.

  ======================================

  התאמת מופעים לאירועים:

  אנו מתאמים את המופעים על פי צרכי המזמין, לפי התקציב ואופי האירוע. ניתן להזמין מופע לחוגי בית, לחברות וארגונים, כנסים, לימי כיף, למתנ"סים, לאירועי קהילה ולאירועים משפחתיים כמו בר/בת מצווה, חתונה וימי הולדת וכן לפתיחות/השקות של תערוכות, עסקים, או מוצר חדש.

  למשרדנו מגוון מופעים בתחומים שונים: הצגות, הרצאות, סדנאות, מיצגים ומופעי מוזיקה. אנו עובדים רק עם אנשים שאנו מכירים, שראינו את עבודותיהם ושנוכל להמליץ עליהם בחום.

  אילנה רף שירותי משרד - מנהלת אישית לעסק שלך. כדי שגם לך ישאר זמן פנוי. ההתמחות שלנו היא את/ה. אנו תופרים עבורך את הפתרון המשרדי בדיוק על פי הצרכים של העסק שלך. גם אם אין לך משרד וגם אם אין לך עמדת מחשב עדיין ניתן להנות משירותי משרד מרחוק והלקוחות שלך בכלל לא יודעים שהמזכירה שלך לא נמצאת על ידך. ניתן לרכוש שעות בודדות בחודש או לעבוד איתנו רק בסוף החודש או רק בקיץ - הכל בהתאם לעומס אצלך בעבודה ולדרישה. אין מחוייבות לצרוך את השירות לתקופה ממושכת וגם לא לתקופת מינימום.


  עובדים איתנו חברות ועסקים עצמאיים מגוונים וכל מי שזקוק לעזרה מקצועית שתפטור אותו מכל המטלות הבאות: סידור ותיוק ניירת+סידור קבצים במחשב כתיבה וניסוח מכתבים +הקלדה , עריכה והגהת טקסט פתיחה ומיון של דואר נכנס +שליחת דואר יוצא, שליחת מיילים הכנת הצעות מחיר+סגירת עסקאות ארגון מאגר לקוחות הכנה להנהלת חשבונות (ידנית או ממוחשבת) הוצאת חשבוניות וקבלות גביה תאום פגישות וניהול יומן בנוסף: ניהול אישי של אמנים. קבלת פניות נכנסות. הכנת הצעות מחיר, סגירת הופעות וקשר עם המזמין עד אחרי קיום ההופעה. תאום בין מופיעים למארגני אירועים. שיווק ויחסי ציבור.

  לכל בקשה ושאלה, אני לשירותכם,

  בברכה אילנה רף

   

  04-6308050
  054-7744146
BizMakeBiz פותח ע"י